Priestory

AKTUÁLNA PONUKA PRIESTOROV NA PRENÁJOM


 

Domček - kancelárske priestory

Priestory sa nachádzajú v samostatnom 2-podlažnom objekte. Pozostávajú z 3 miestností, chodby, vlastného WC a pivnice, s meraním elektrickej energie. Celková plocha na prenájom je 67 m2.

 

Rozšírenie podniku (5-podl. budova) – výrobné priestory

Budova sa nachádza v južnej časti areálu Priemyselné centrum na ul. Budovateľská 38 (bývalý ZPA Křížik) v Prešove. Prístup (pre osoby aj vozidlá) do areálu je možný dvoma vstupmi, pre vozidlá cez regulovaný systém (terminály so závorami vzájomne prepojené). Areál je strážený bezpečnostnou službou.

Priestor sa nachádza v budove na 2. nadzemnom podlaží, okrem schodiska je prístupný cez osobný a nákladný výťah s nosnosťou 3000 kg, a to na východnej aj západnej časti budovy. Súčasťou priestoru je vlastné sociálno-hygienické zariadenie, tiež na východnej aj západnej časti budovy. Priestor je vykurovaný vlastnou plynovou kotolňou, má samostatné meranie elektrickej energie a je napojený na meranú pitnú aj úžitkovú vodu. K dispozícii sú parkovacie miesta. Celková plocha na prenájom je 1542 m2.

Priestor je vhodný na ľahkú priemyselnú výrobu (odevná, textilná, automotive,...)

 

Továrenská budova – kancelárske priestory

Priestory sa nachádzajú v budove na 2. nadzemnom podlaží, okrem schodiska sú prístupné cez nákladný výťah s nosnosťou 1500 kg. Súčasťou je vlastné sociálno-hygienické zariadenie vrátane kuchynky. Priestor má samostatné meranie elektrickej energie, vody a je klimatizovaný. Celková plocha na prenájom je 300 + 111 m2.

 

Administratívna budova - priestory pre lekárov

Priestory sa nachádzajú v budove na 1. poschodí, so samostatným vstupom. Pozostávajú z 11 miestností a vlastného WC, s meraním elektrickej energie, priestory sú klimatizované. Celková plocha na prenájom je 253 m2.

 

S5 Box SK

*
*
*
*
*
*

Polia označené (*) nutné vyplniť.